12 Звичок Організованої Мами

Оригінал статті тут.
12 звичок організованої мами Ми всі зустрічали мам, які володіють певною магією. Вони зранку приводять дітей до школи, і вже виглядають так, наче встигли побувати у стиліста – гарно одягнуті та доглянуті. Вони регулярно прогулюються з дітьми у парках та на майданчиках, постять круті фото з своєю малечею у Інстаграм, мають гарний настрій, від них відчувається тотальний спокій та задоволення від життя. І до того ж вони ще й працюють!

Ви маєте знати два основні факти про таких мам – це 1) немає жодної людини, яка б усе встигала, адже ми всі маємо лише 24 години на добу, і 2) вони дійсно мають кілька секретів, які допомагають більш раціонально побудувати свій день. Звичайно, якихось стандартів тут бути не може, але ці 12 корисних звичок зможуть допомогти більш організовано розподіляти свій час.

1 Використовуй свій смартфон як секретну зброю

Використовуй свій смартфон як секретну зброю Сучасний телефон – це не лише засіб комунікації, а й календар, органайзер, фотоапарат, метеостанція… Його потрібно максимально підлаштувати «під себе», щоб там було все, що пов’язане з домом, роботою та родиною. Плануйте події та покупки, робіт замітки, фотографуйте те, що раніше треба було переписувати, ксерити. Не варто нотувати все у 10 різних місцях! Встановіть потрібні додатки і ваше життя дійсно стане трохи простіше.

2 Але телефон – не центр розваг

Але телефон – не центр розваг Вам, мабуть, вже доводилося чути чи читати, а може ви й самі це помічали, що соцмережі є величезними «пожирачами» часу. Ви наче тільки зайшли туди, а минула ціла година. Нещодавно навіть писали про людину, яка стала письменником після видалення додатку Фейсбук. Якщо і вам поки що важко контролювати себе, то може взяти приклад із цього майстра пера) Але у будь-якому разі потрібно обмежувати всій час проведений у соцмережах, і тоді ви будете встигати більше.

3 Контролюйте поштову скриньку (справжню чи електронну) та sms

Контролюйте поштову скриньку (справжню чи електронну) та sms Візьміть собі за правило щодня ввечері переглядати пошту та sms, які надійшли впродовж дня. Адже зараз дуже часто нагадування про різні необхідні платежі та події приходять саме таким чином. Занесіть у свій електронний органайзер помітку про необхідні оплати, а то можете залишитися без Інтернету, кабельного чи забути про вебінар, на який так хотіли потрапити.

4 Плануйте меню на тиждень

Плануйте меню на тиждень Так, здається що це малореально) Але насправді це справа звички. Продумайте орієнтовне меню на тиждень, складіть список продуктів, і разом із родиною відвідайте магазин, наприклад, у неділю. І тоді ви звільните доволі багато часу серед тижня, адже не доведеться щодня після роботи забігати до супермаркету. Звісно, хліба на тиждень не накупися, але решта продуктів може бути заготовлена.

5 Прання та хімчистка – в списку top-робіт по дому

Прання та хімчистка – в списку top-робіт по дому Все, що стосується чистоти одягу, не має відкладатися. Адже всім доводилося бути у ситуації, коли планував щось одягнути, а виявилося, що ця річ потребує прання. І добре, якщо є чим замінити, але так буває не завжди. Одяг має зберігатися у чистому стані та завжди бути готовим до використання.

6 До лікаря зранку

До лікаря зранку Тоді вам не доведеться перебудовувати весь свій день, а лише підкоректувати ранок, та й медики на початку дня ще не стомлені.

7 Намагайтеся прокидатися хвилин на 20 раніше від родини

Намагайтеся прокидатися хвилин на 20 раніше від родини І це не для того, щоб бігти і розриватися між ванною та кухнею) А щоб після пробудження мати можливість ще кілька хвилин полежати спокійно під ковдрою.

8 Рюкзаки складаємо ввечері

Рюкзаки складаємо ввечері Готуємо дітей до нового робочого дня звечора: переглядаємо щоденник і перевіряємо зошити та підручники, готуємо спортивну форму, підбираємо та прасуємо одяг на завтра.

9 Свої речі також складаємо на завтра

Свої речі також складаємо на завтра Все, що вам знадобиться завтра, бажано покласти в сумку ще сьогодні – ключі від кабінету та машини, документи, гаманець, банківські та дисконтні карти, рахунки, парасольку тощо.

10 Бажано знайти собі заступників

Бажано знайти собі заступників Дуже добре, якщо ви маєте довірену особу, якій, в разі чого, зможете доручити дітей. Звичайно бажано за день-два попередити маму, тітку, сестру чи няню, що знадобиться їхня допомога.

11 Тримай свої девайси в зарядженому стані

Тримай свої девайси в зарядженому стані Ви завжди тоді будете на зв’язку з родиною та мати всі записи під рукою. Крім зарядного пристрою вдома, бажано його мати ще і на роботі та в автомобілі.

12 Автоматизуй максимум своїх платежів

Автоматизуй максимум своїх платежів Більшість банків зараз дають можливість автоматичного списання коштів по оплаті рахунків. Це дуже економить час. Спробуйте!


Побільше вам радісних моментів!

Всі права захищено ©