Доброго дня! Раді віртуальній зустрічі з вами)

Ми поставили собі за мету розробити інтернет-ресурс із вільним, безкоштовним доступом до навчально-розвивальних матеріалів для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку. Ресурси, викладені на сайті, можуть бути використаними як для занять із здоровими дітьми, так із дітками з особливостями розвитку. Зокрема, створити повну базу карток Домана та Макото Шичіди державною мовою, яких зараз неможливо знайти українською мовою в безкоштовному доступі.

Чому саме ми розпочали з карток Домана? Бо це унікальна методика, яка розроблена спеціально для діток із особливостями розвитку. Ці картки допомагають заговорити, формують словниковий запас, розвивають пам’ять тощо. І їх неможливо скачати українською! Ми хочемо (залучившись підтримкою інших учнів школи) зробити ці картки і викласти для вільного використання. Це тисячі карток по найрізноманітніших темах, які апробовані всім світом, які визнані мільйонами педагогів, які дійсно допомагають дитині розвиватися.

Є ще чудова методика Макото Шичіди, яка покликана формувати великий пасивний словник, розвиває праву півкулю мозку, «тренує» мозок, вчить запам’ятовувати. Ці картки також неможливо вільно скачати українською. І ми плануємо також їх розробити.

Є ще багато чудових методик. Ми мріємо створити ресурс вільний та відкритий, де можна скачати картки та завдання, та з малечку розвивати, навчати діток. Різних діток. І нехай наші українські діти ростуть розумничками!

Творчих, веселих та плідних занять!)

З повагою, Дмитро Омелян та Світлана Шашолко.


Дмитро Омелян, учень 10 класу Піщанської гімназії


Світлана Шашолко, вчитель інформатики Піщанської гімназії


Всі пропозиції, побажання, ідеї можна залишити тут або тут .

Побільше вам радісних моментів!


Всі права захищено ©